Referencie

Ďakujeme za všetko. Bolo to nádherné, personál úžasný a jedlo vynikajúce. Cítili sme sa výborne, hostia si všetko pochvaľovali. Ďakujeme za nezabudnuteľný deň a veľkú podporu.

Jablonický & Jablonická

Veľké poďakovanie celému tímu. Organizácia od prvého stretnutia až po deň po svadbe bola neuveriteľná. Sme šťastní, že sme mohli stráviť náš svadobný deň s vami. Ďakujeme.

Klaudia & Viktor

Veľké poďakovanie patrí Lucke a samozrejme celému tímu. Bez vás by svadba nebola tak krásna, úžasná a rozprávková. Na našu svadbu nikdy nezabudneme, je prekrásnou spomienkou a zážitkom. Ďakujeme.

Erik & Dominika

Ďakujeme krásne za úžasnú atmosféru. Prežili sme u vás výnimočný deň. 💖 Ďakujeme.

Nina & Michal

Ďakujeme za splnený sen. Vytvorila ste pre nás svadbu hodnú kráľov. Cítili sme sa u vás ako v rozprávke. 

Lacová & Laco

Veľmi ďakujeme za skvelú organizáciu nášho svadobného dňa. Personál bol veľmi milý, priateľský a ochotný. Tešili sme sa na náš Deň a sme radi, že sme si vybrali práve vás. Ďakujeme.

Andrea & Adam

Ďakujeme všetkým, že náš veľký deň dopadol najlepšie ako sme si len vedeli predstaviť. Od začiatku do konca o nás bolo úžasne postarané. Nikdy na vás nezabudneme, a veríme že ani vy na nás.

Lenka & Tomáš Kubalovi

We got a great opportunity to celebrate Marian and Monika´s fantastic wedding at your outstanding venue. Special thanks to you great member of stuff extraordinary Lucy. Thanks for making this a memory of our lives. 

Andrea & Stephan from Sweden

Ďakujeme krásne za jeden z najkrajších dní v našom živote. Priestory, jedlo, obsluha a príprava. Všetko bolo skvelé.

10/10 bodov

100%

5 *****

Kristinka & Martin

Ďakujeme za úžasnú a skvelú organizáciu našej svadby a nádhernú atmosféru na ktorú nikdy nezabudne a to vďaka celému tímu a hlavne veľké vďaka Lucy.

Mirka & Janko Jamriškovci

V prvom rade by sme chceli poďakovať za skvelú organizáciu manažérke Lucy a Martinovi, že zvládli naše náročné požiadavky premeniť na skutočnosť. Tiež Julča za krásnu výzdobu. Nádherné priestory, skvelé služby, výborné jedlo urobili náš deň nezabudnuteľný. Ďakujeme

Barbi & Viktor

Veľké vďaka za Lucy a jej tím, ktorí urobili náš deň dokonalým. Hlavne nás zbavili bremena všetkého stresu. Tento tím odporúčame všetkými desiatimi a miesto je nádherné. Ďakujeme.

Marian & Monika Zavadskí

Rozprávková svadba. Nevieme ako lepšie popísať naše pocity. Ďakujeme celému organizačnému tímu. Všetko bolo jednoducho dokonalé.

Od prvého stretnutia až po náš veľký deň, ktorý sprevádzal neskutočný DJ Gabo. Jedlo bolo jednoducho famózne – kulinársky zážitok pre všetkých. Ďakujeme celému personálu za úžasné služby, a Vám Lucka, jednoducho obrovské ďakujeme. 💖

Kéžby náš deň nikdy neskončil.

Zuzka & Peter

Galéria