Referencie

Lucinka, Martin, Julka a Dávid vám všetkým patrí naše obrovské Ďakujem !

Ďakujeme, že ste nám pripravili náš deň krásny a bezstarostný. Ďakujeme za všetko, za organizáciu, skvelé jedlo, nezabudnuteľnú atmosféru, nádhernú výzdobu.

U vás neplatí žiadne NIE a NEDÁ SA a na všetko sme počuli iba… „samozrejme, berte za vybavené „😊 Sme radi, že sme sa zverili práve do vašich rúk BookWedding.

Ivanka a Martin

Nikdy som si nemyslela, že zorganizovať svadbu bude taká makačka 😊

Toľko detailov a maličkostí, ktoré by ma ani nenapadli. Lucy išla ako raketa 😊 Svadbu sme pripravovali skoro celý rok a ja som mala pocit, že vlastne nič nerobím. Všetko pripravil celý tím na výbornú a o každom kroku som bola informovaná. Splnili mi do bodky môj vysnívaný sen a ja som sa právom cítila ako najšťastnejšia nevesta. Ďakujem vám všetkým ešte raz, aj keď som to urobila asi 1.000 x…

Paulína a Maximilián

Ďakujeme za všetko. Bolo to nádherné, personál úžasný a jedlo vynikajúce. Cítili sme sa výborne, hostia si všetko pochvaľovali. Ďakujeme za nezabudnuteľný deň a veľkú podporu.

Jablonický & Jablonická

Veľké poďakovanie celému tímu. Organizácia od prvého stretnutia až po deň po svadbe bola neuveriteľná. Sme šťastní, že sme mohli stráviť náš svadobný deň s vami. Ďakujeme.

Klaudia & Viktor

Ďakujeme Lucy za všetku pomoc a taktiež aj celému tímu za plynulé a profesionálne služby. Skvelé jedlo, tím, hudba a atmosféra počas celého dňa a hlavne večera. Ďakujeme.

Sofi a Niko

Už na prvom stretnutí bolo vidieť, že Lucy má veľa skúseností a v brandži sa pohybuje už dlho. Vedela nám poradiť, ako doladiť každý detail, na čo si dať pozor a na čo nezabudnúť.

Profesionálny prístup, ochota a ústretovosť. Aj keď sme mali v niektorých ohľadoch náročné a na Slovensko netypické požiadavky, vždy sa nám snažili vo všetkom vyhovieť. Tím agentúry je veľmi šikovný a sú to skúsení ľudia. Vedeli sme že sa vždy môžeme na nich spoľahnúť.

Naši hostia a my sme boli veľmi spokojní, ďakujeme.

Linda a Fernando

Veľké poďakovanie patrí Lucke a samozrejme celému tímu. Bez vás by svadba nebola tak krásna, úžasná a rozprávková. Na našu svadbu nikdy nezabudneme, je prekrásnou spomienkou a zážitkom. Ďakujeme.

Erik & Dominika

Ďakujeme krásne za úžasnú atmosféru. Prežili sme u vás výnimočný deň. 💖 Ďakujeme.

Nina & Michal

Milá Lucy ! … hoci nás na začiatku našej spoločnej „jazdy“ spojila nepriazeň osudu v podobe našej nemilej svadobnej situácie a zrušeného miesta obradu a hostiny len dva mesiace pred vysnívaným termínom našej svadby, spolu s Adamom sme Vám nesmierne vďační za nezabudnutelný zážitok, ktorý ste nám s celým tímom BookWedding pripravili !

Spolu s Vami sa nám takmer na poslednú chvíľu podarilo prekonať neprekonateľné a náš svadobný deň sme si naozaj užili. Sme veľmi radi, že sme vás stretli a mohli sme – hoci zrejme kratšie ako tradične, spolupracovať. Ďakujeme, že ste nám dopomohli dosiahnuť ten náš spoločný cieľ – náš najkrajší svadobný deň. Obklopujte sa i naďalej tak úžasnými ľuďmi, akých okolo seba máte, pretože spolu tvoríte jeden úžasný tím.

Ďakujeme ešte raz, nikdy nezabudneme!

Lenka a Adam

Ďakujeme všetkým za to, že náš veľký deň dopadol najlepšie ako si vieme predstaviť. Od začiatku do konca bolo o nás úžasne postarané!

Nikdy na Vás nezabudneme a veríme, že ani Vy na nás!!!

Lenka a Tomáš

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za výbornú organizáciu manažérke Lucy a Martinovi, že zvládli aj naše náročné požiadavky premeniť na Skutočnosť. Julke ďakujeme za krásnu výzdobu, aj keď naše požiadavky boli veľmi náročné, všetko zvládla výborne.

Nádherný priestor, skvelé služby, výborné jedlo urobilo Náš deň NEZABUDNUTEĽNÝM! Ďakujeme.

Barborka a Viktor

Ďakujeme za splnený sen. Vytvorila ste pre nás svadbu hodnú kráľov. Cítili sme sa u vás ako v rozprávke. 

Lacová & Laco

Veľmi ďakujeme za skvelú organizáciu nášho svadobného dňa. Personál bol veľmi milý, priateľský a ochotný. Tešili sme sa na náš Deň a sme radi, že sme si vybrali práve vás. Ďakujeme.

Andrea & Adam

Milá Lucy, keď sme začali plánovať svadbu, nemali sme ani šajnu z koľkých detailov sa skladá a na čo všetko človek musí myslieť. Ďakujeme, že ste boli človek, ktorý naozaj doslova myslel na všetko a hlavne na nepredvídateľné situácie 😊

Svadbu sme si užili a bola zorganizovaná vďaka Vám na výbornú.

Ďakujeme za všetko!

Annammaria a Matej

We not a great opportunity to celebrate. Fantasti wedding at your outstanding venue.

And a special thanks for your great member of Staff – extraordinary service.

Thanks for making this a memory of all live.

Andreas a Sorfen

Lucy, veľmi pekne ti ďakujeme za tvoju ochotu, ústretovosť a nadhľad pri riešení každej jednej situácie, bolo veľmi upokojujúce mať ťa po boku. Zároveň veľká vďaka celému tímu BookWedding na čele s Martinom, boli úžasne podporujúci a zachovali rozvahu a profesionalitu v každom momente.

Linda a Eva

Na začiatku nás oslovili priestory a veľmi rýchlo sme zistili, že ich dotvárajú úžasní, srdeční, príjemní ľudia, vďaka ktorým sa aj ten náš deň zmenil v uskutočnenú rozprávku.

Ďakujeme zo srdca Martinovi, ktorý sa o všetko znamenite v náš deň postaral, bol vždy k dispozícii a vždy s úsmevom.

Ďakujeme Lucy za krásne slová počas obradu a za prevedenie nás Našim svadobným dňom.

Ešte raz veľké ĎAKUJEME !

Tatiana a Peter

Ďakujeme všetkým, že náš veľký deň dopadol najlepšie ako sme si len vedeli predstaviť. Od začiatku do konca o nás bolo úžasne postarané. Nikdy na vás nezabudneme, a veríme že ani vy na nás.

Lenka & Tomáš Kubalovi

Veľká vďaka za Lucy a jej tím, ktorí náš deň urobili dokonalým a hlavne nás odbremenili od všetkých stresov 😊

Tento tím odporúčame všetkými desiatimi !!! Ďakujeme !!!

Monika a Marian

Zo srdca vám ďakujeme za perfektnú svadbu !!! Bolo to absolútne celé TOP !!!

Veronika a Michal

Ďakujeme krásne za jeden z najkrajších dní v našom živote. Priestory, jedlo, obsluha a príprava. Všetko bolo skvelé.

10/10 bodov

100%

5 *****

Kristinka & Martin

Ďakujeme za úžasnú a skvelú organizáciu našej svadby a nádhernú atmosféru na ktorú nikdy nezabudne a to vďaka celému tímu a hlavne veľké vďaka Lucy.

Mirka & Janko Jamriškovci

V prvom rade by sme chceli poďakovať za skvelú organizáciu manažérke Lucy a Martinovi, že zvládli naše náročné požiadavky premeniť na skutočnosť. Tiež Julča za krásnu výzdobu. Nádherné priestory, skvelé služby, výborné jedlo urobili náš deň nezabudnuteľný. Ďakujeme

Barbi & Viktor

!!! MEGA AKCIA !!! Nevesta so ženíchom spolu so všetkými hosťami sa zabavili do sýtosti!

Keby mohlo byť Repete, tak zvolíme opäť presne všetko rovnako!

Saška a Martin

Veľké vďaka za Lucy a jej tím, ktorí urobili náš deň dokonalým. Hlavne nás zbavili bremena všetkého stresu. Tento tím odporúčame všetkými desiatimi a miesto je nádherné. Ďakujeme.

Marian & Monika Zavadskí

Rozprávková svadba. Nevieme ako lepšie popísať naše pocity. Ďakujeme celému organizačnému tímu. Všetko bolo jednoducho dokonalé.

Od prvého stretnutia až po náš veľký deň, ktorý sprevádzal neskutočný DJ Gabo. Jedlo bolo jednoducho famózne – kulinársky zážitok pre všetkých. Ďakujeme celému personálu za úžasné služby, a Vám Lucka, jednoducho obrovské ďakujeme. 💖

Kéžby náš deň nikdy neskončil.

Zuzka & Peter