Svadobná výzdoba  a prenájom inventáru

Krása je v detaile. Dokonalá svadba vyžaduje dokonalú prípravu a dokonalé doplnky. Všetok potrebný inventár ponúkame na zapožičanie a prenájom. Vyberte si pre vás to najlepšie. Chcete romantickú svadbu na v kaštieli? Modernú svadbu v hoteli? Záhradnu svadbu v parku? Pomôžeme Vám so všetkým.

Opitajte sa ma na čokolvek

    Svadobne stany

    Pripravíme vám svadbu na mieru podľa vašich želaní. Stany vieme pripravit presne podľa potrieb nevesty. Jednou z hlavných výhod svadobného stanu je jeho flexibilita – dá sa použiť na rôznych typoch pozemkov a navyše vás ochráni pred výkyvmi počasia. Stany sú veľké a poskytujú dostatok priestoru pre hostí, stoly a tanečný parket. Zábavu nijako neobmedzujú. Interiér sa dá ľahko prispôsobiť štýlu a téme vašej svadby. Stan môžeme vyzdobiť rovnako ako reštauráciu alebo sálu.
    Svadobné stany sú vybavené elektrickým osvetlením a zdrojmi tepla, ktoré zabezpečujú príjemné prostredie pre hostí aj v chladnom počasí. Stany sa ľahko inštalujú a demontujú, čo umožňuje jednoduchú zmenu konfigurácie priestoru.
    Mladomanželom a hosťom poskytujú dostatok súkromia. Stany sú vodotesné, čo znamená, že svadobčania nezmoknú, ani keď sa „čerti vezmú“. Dá sa použiť na rôzne typy svadieb, či už formálne alebo neformálne.