Lucy

Kto som

Som Lucy, mama malého nezbedníka Oliverka a manželka toho najlepšieho chlapa pod slnkom.

Vo svojom živote som toho zažila veľa. Ale nakoniec som zakotvila pri svadbách, do ktorých som sa sama zamilovala.

Organizovaním svadieb sa zaoberám už 10 rokov. Je to tá najkrajšia práca, akú si môžem želať. Pozerať sa na šťastné, zamilované páry a môcť im pomáhať, aby sa ich najkrajší deň stal skutočnosťou. To je práca snov.

Rada sa zoznamujem so zamilovanými pármi, vypočujem ich predstavy a potom začnem plánovať čo by sa dalo urobiť, ako vyriešiť problémy, čím novomanželom uľahčiť a čo vyriešiť.

Mám skúsenosti s tými najnáročnejšími pármi, a najluxusnejšími svadbami, rovnako ako s malými a jednoduchými svadbami pre úzky okruh priateľov.

Moje motto znie: Nie ste na to sami, budem pri vás stáť, pomáhať vám a radovať sa s vami.

Čo pre vás môžem urobiť

Vytvorila som tím skúsených odborníkov a tí sú tu pre vás. Preskákala som si toho už v živote veľa a preto sa s vami rada podelím o to najlepšie 🥂. Nie som agentúra, som človek, ktorý to s vami bude prežívať a tešiť sa s vami. Ukážem vám ako na svadbe zažiariť a svojim hosťom poskytnúť nezabudnuteľné zážitky a pôžitok z výborného jedla.

Svadba je pre každý pár životnou udalosťou a tak by ste si ju mali užiť. To najdôležitejšie ste predsa urobili VY! Našli ste sa!

Ak máte starosti s tým, kde urobiť svadbu, ako ju zariadiť, o čo sa postarať, na čo nezabudnúť a na čo si dať pozor, potom sa mi ozvite – rada vám poradím.

 

 

Zabezpečím to najlepšie svadobné miesto

Budete si môcť vybrať z desiatok prekrásnych miest, podľa vašich túžob.

Zaistím catering a perfektný personál

Poznám tých najlepších kuchárov a najšikovnejšiu obsluhu.

Zoženiem hudbu a zábavu

Zabezpečím to pravé ubytovanie pre svadobčanov

Pomôžem s výzdobou, so svadobnými šatami aj družičkami

Postarám sa o to, aby všetko dopadlo skvele