Koordinácia svadobného dňa

Náš príbeh sa začal túžbou vytvoriť zo svadby výnimočnú udalosť. Tím agentúry Bookwedding vytvorí príjemnú atmosféru, a vy si svoj deň užijete naplno.
Našou úlohou je prevziať kontrolu nad plánovaním a organizáciou celého podujatia. Profesionálny tím vyrieši aj nepredvídateľné situácie a ponúknu vám morálnu podporu. Stojíme pri vás v každom okamihu od prvého stretnutia až kým odíde posledný hosť. U nás neexistuje žiadne nie a nedá sa a aj preto sa z nás stávajú po svadbe priatelia.

Každý z nás roky zbieral skúsenosti v rôznych situáciách a náročných skúškach v mnohých oblastiach. Vychytali sme detaily a prinášame riešenia, ktoré naplnia vaše sny a potreby.

Koordinácia svadobného dňa je vždy starostlivo naplánovaná, aby sa zabezpečilo, že všetko prebieha hladko. V deň svadbyje k dispozícii svadobný koordinátor, ktorý je zodpovedný za koordináciu všetkých služieb a dodávateľov. Stretne sa s každým z nich a overí, že sú všetky potrebné služby na mieste a pripravené na použitie. Koordinátor je k dispozícii počas celej svadby, aby mohol reagovať na akékoľvek problémy alebo otázky, ktoré môžu vzniknúť. Tiež sleduje priebeh svadby, aby sa uistili, že sa všetko deje podľa plánu. Vy si užívajte svoj svadobný deň bez starostí.